Nasze produkty

Instalacja do termicznej utylizacji odpadów poubojowych

Oferujemy innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla zakładów przemysłu mięsnego. Są to linie technologiczne termicznej utylizacji odpadów mięsno-kostnych z układem dopalania. Zastosowanie proponowanej innowacji pozwala na wykorzystanie energii zawartej w odpadach mięsno-kostnych do procesu ich utylizacji, a nadmiar energetyczny można wykorzystać do celów grzewczo-socjalnych lub/i celów technologicznych zakładów mięsnych,  gdzie odpadami są resztki z procesu wytwórczego (odpady mięsno-kostne) przy jednoczesnym zastosowaniu układu dopalania, którego skuteczność dezodoryzacji przyczyni się do rozwiązania problemu uciążliwości zapachowej.

Zastosowanie proponowanego rozwiązania powoduje, że odpady procesu wytwórczego jako surowiec dla procesu utylizacji, są dodatkowym źródłem energii alternatywnej w zakładzie, a nie jak dotychczas kosztem związanym z utylizacją.

Złącza

Nasza firma oferuje następujące rodzaje złącz:

 

Szybkozłącze M10X1 TYP AGA

Szybkozlaczka 02 M10X1 TYP AGA

 

 

Szybkozłącze AIR-M10X1 TYP AGA

Szybkozlacze AIR M-10X1 TYP AGA

 

 

Złącze O2 TYP AGA

Wtyk O2 TYP AGA

 

Złącze VAC TYP AGA

Wtyk VAC TYP AGA 2

Kotły na biomasę (2)

Nagrzewnice i kotły na biomasę to najważniejsza część naszej produkcji. Od 1993 roku zbudowaliśmy kilka tysięcy kotłów na biomasę i opracowaliśmy szereg rozwiązań, pozwalających na pozyskanie energii cieplnej ze słomy zbożowej, kukurydzianej, rzepakowej, wierzby energetycznej, drewna, zrębków drewna i trocin. Owocem naszych doświadczeń jest kilka typoszergów kotłów, spełniających różne wymagania eksploatacyjne i zapotrzebowanie na moc. Produkujemy 4 typy kotłów na biomasę.

Kociol na slome Ekopal RM20

Kociol na slome Biowat
Kotły na biomasę seria Ekopal RM  Kotły na biomasę seria Biowat


Kociol na drewno Ekopal D Kociol na drewno Refo
Kotły na drewno, zrębki drewna i trociny seria Ekopal D Kotły na drewno, zrębki drewna i trociny seria Refo

Regulatory (dozowniki)

Regulator (dozownik) R100 - przeznaczony do celów medycznych.

Regulator przewidziany do pracy w sieci tlenu medycznego, posiadającej wyjścia typu "AGA" lub bezpośrednio z reduktorem tlenowym z gniazdem "AGA" (Reduktor Z100.2.0.P).

 Regulator (dozownik) R100

Regulator R-100

 

Regulator (dozownik) R100N


Regulator R-100N

 

Przykładowe zastosowanie:

nawilzacz regulator

 Regulator tlenowy (dozownik) R100N w zestawie z nawiliżaczem tlenu medycznego.

Więcej